Kontakt:
512 598 737

Praca

VETRICO S.C.

ul. Zagórska 120
42-680 Tarnowskie Góry
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

Monter / Serwisant stolarki otworowej

Twoje zadania:

  • montaż okien i drzwi, bram garażowych, osłon okiennych oraz drzwiowych
  • obróbka okienna i drzwiowa
  • weryfikacja i analiza przyczyn powstawania awarii/uszkodzeń
  • prowadzenie napraw u klienta
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi serwisowej
  • wsparcie techniczne dla klientów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • dyspozycyjność i czynne prawo jazdy kat. B
  • dokładność i precyzja
  • samodzielność w wykonywanej pracy
  • wysoka kultura osobista
  • dodatkowe atuty: doświadczenie w branży budowlanej / stolarki otworowej / elektrycznej

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku może liczyć na:

  • umowę o pracę z konkurencyjnymi warunkami
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • pełne wsparcie merytoryczne: szkolenia techniczne i stanowiskowe
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, wyślij swoje CV na adres vetrico@krishome.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 516 511 081. Prosimy o wpisanie w temacie “Monter/Serwisant”.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetrico Marek Krześniak, Czesław Dziewierski Spółka Cywilna z siedzibą w Tarnowskich Górach dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji. Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji jest Vetrico Marek Krześniak, Czesław Dziewierski Spółka Cywilna.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą